Zpět na přehled

Investice s garantovaným výnosem, odložené platby

Evidenční číslo: RENT
Adresa: Bulgaria, Sveti Vlas
Cena: 55 000Euro
Poznámka k ceně: Od, využijte prodej na splátky
55 000Euro

Popis nemovitosti

Investice do luxusní nemovitosti s garancí výnosu z pronájmu a možností odložené platby!
Investice s garantovaným výnosem!
Právě nyní je tu výjimečná nabídka pro investici do nemovitostí u moře! Nabízíme ke koupi luxusní nemovitosti na pobřeží s garantovaným výnosem z pronájmu! Platbu lze rozložit až do 7 let.
S radostí oznamujeme, že můžeme nabídnout koupi apartmánu v Aparthotelu u moře, na splátky, s garantovaným výnosem z pronájmu! Jedná se o jedinečnou nabídku. Majitel může svůj apartmán mít pro vlastní potřebu a užívat si tak dovolenou se svými blízkými na malebném pobřeží Černého moře. Anebo jej pronajímat a zajistit si tak garantovaný příjem.
Pokud máte zájem o stabilní a garantovaný výnos z pronájmu vaší nemovitosti, FC FINANCE- CONSULT CR nabízí následující možnosti:
A/ Garantovaný výnos z pronájmu 5,35 %. Smlouvu lze vytvořit až na 5 let. Výše zisku z pronájmu je vypočtena z prodejní ceny nemovitosti. Příjem je vyplácen majiteli každoročně po skončení sezóny letních dovolených, v půlce října. Po dobu uzavření smlouvy je apartmán ve správě smluvní společnosti a majitel nemá právo jej sám využívat.
B/ Garantovaný výnos z pronájmu 3,45 %. Smlouvu lze vytvořit až na 5 let. Výše zisku z pronájmu je vypočtena z prodejní ceny nemovitosti. Pronájem je stanoven na 2 po sobě jdoucí měsíce v roce, z nichž jeden musí být červenec nebo srpen. Mimo tyto dva měsíce smí apartmán volně užívat jeho majitel.
V nabídce jsou Aparthotely na pobřeží Černého moře, v oblasti města Burgas. Zde se nachází jedny z nejlepších luxusních Aparthotelů v Bulharsku podle hodnocení na Bookingu a Tripadvisoru. Výborná lokace komplexu zajišťuje úchvatný výhled na moře. Blízkost moře doplňují lesy s turistickými trasami a hory.
Areál komplexu je veliký, uzavřený a střežený. Nabízí mnohá prostranství se zelení a dostatek prostoru pro procházky a volný čas. Pro děti je připraven bohatý program a pro dospělé místa pro odpočinek a relaxaci.
V areálu se nachází:
Bazény s vodními skluzavkami;
Sportoviště, volně přístupné společenské hry:air hockey, stolní fotbálek a stolní tenis;
Vynikající stravovací zařízení ve formě buffetu, a-la-carte, snack-baru či vodního baru. Restaurace v komplexu patří mezi ty nejlepší v rámci Sunny Beach a Svetli Vlas resortů.
Neustále jsou k dispozici zaměstnanci na recepci, každý den 24 hodin.
Apartmány jsou plně vybavené, útulné a pohodlné. Navíc nabízí dokonalý výhled z terasy na moře. Vybaveny jsou veškerým nábytkem.
Hotel je nový, vystavěný z kvalitních materiálů a splňuje vysoké hygienické standardy.
Nyní máte tedy možnost zakoupit apartmán v nejlepším komplexu na bulharském pobřeží. Bezpochyby si toto místo zamilujete vy i vaše rodina. Ceny apartmánů se pohybují od 35 000 do 600 000 euro, vybírat lze od malých útulných garsonek až po luxusní apartmány se 3 ložnicemi.
Majitelé apartmánů musí každoročně platit následující poplatky a daně:
Poplatek za správu a údržbu je 18,20 euro za metr čtvereční ročně;
Televizní a internetové připojení a údržb...

Luxury property on the sea coast with a guaranteed rental income and up to 7 years payment plan available.

We are glad to announce the possibility of purchasing a real estate in the Aparthotel, which we are proud of! Really unique opportunity an investment in a high-yield resort property. The Owner can either use the apartment on his own, having a wonderful summer vacation with his beloved once or rent it out with a GUARANTEED RENTAL INCOME.
If you are interested in a stable and guaranteed rental income of your property the FC FINANCE-CONSULT provides the following options:
. Guaranteed rental yield 5.35 %. Option for signing a rental agreement for up to 5 years. The amount of the rental income is calculated on the sale price of the apartment, excluding VAT. The income is paid at the end of the holiday season, mid October each calendar year. Under this rental agreement only the Managing Company has the right to use the property.
B. Guaranteed rental yield 3,45%. Option for signing a rental agreement for up to 5 years. The amount of the rental income is calculated on the sale price of the apartment, excluding VAT. The rental agreement should be signed for two consecutive months a year one of each must be July or August. Using this option the owner will have an opportunity to use his own apartment without any limits outside the agreed rental period during which only the management company will use it.
LOCATION: The Bulgarian Black sea coast, region of Burgas, front beach complex.
One of the Best Luxury Aparthotels in Bulgaria for vacation according to Booking and Tripadvisor.
Excellent location a frontline complex with panoramic sea view. Combination of sea, forest with hiking trails and mountain what could be better?
Lots of green areas and enough space for games and walks the territory is big, closed and guarded. Your kids will play sports and have fun so you can enjoy a quiet and calm time for yourself;
Water slides and pools for kids and adults;
Sports and playgrounds, free collective games: air hockey, foosball and table tennis;
Delicious Restaurants buffet, a-la-carte, snack-bar, pool bar;
The Restaurants in the complex are on the leading places in the rankings of restaurants in Sunny Beach and Sveti Vlas Resorts;
The Animation program and The Kids Club are at your disposal;
24/7 Reception service;
The highest hygiene standards in all the Hotel premises;
Perfectly equipped apartments, cozy and comfortable. You will fall in love with the magnificent sea view from your terrace;
New, high-quality construction.
You can purchase an apartment in the best complex on the Bulgarian Black Sea coast right by the sea. An apartment here will be your familys favorite vacation place in Bulgaria and a perfect investment for you. Apartments from 35 000 to 600 000 euro, from a compact and cozy studios to a luxurious 3-bedroom apartments.
The Owners of apartments in the complex are paying the following annual fees and taxes:
Maintenance and management fee in amount of 18,20 euro/year per one square meter of the build up area;
Annual tax in amount of 2...

Základní údaje

Evidenční čísloRENT
Typ nemovitostiByty
Upřesnění1+kk
Typ prodejeprodej
VlastnictvíOsobní
Stav inzerátuAktivní
En. náročnostA - mimořádně úsporná

Cena a údaje k ceně

Cena55 000
MěnaEuro
Poznámka k ceněOd, využijte prodej na splátky
Složení cenys provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaBulgaria, Sveti Vlas
AdresaBulgaria, Sveti Vlas
GPS latitude42.70872406
GPS longitude27.74221106

Vlastnosti, volby

Konstrukce budovyCihlová
VybaveníBalkon, Výtah, Zařízeno nábytkem
Dopravní spojeníAutobus, Dálnice, Silnice, MHD
Možnosti topeníLokální elektrické
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
TelekomunikaceInternet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Elektro230V

Plochy

Užitná31 m2
Podlahová31 m2
Balkon2 m2

Podlaží, počty místností

Podlaží objektu1. podlaží
Počet NP4

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Ing. Assen Karailiev