Zpět k nabídce

Prostorný plně zařízený apartmán 3+kk, Slunečné pobřeží, Bulharsko

Evidenční číslo: SMULKA1
Adresa: Bulgaria, Sluneční pobřeží
Cena: 73 000Euro
73 000Euro

Popis nemovitosti

V oblíbené přímořské lokalitě Sluneční pobřeží nabízíme k prodeji zcela zařízený apartmán o dispozici 3+kk s celkovou podlahovou plochou 68 m. Apartmán je situován ve 4. patře, 6ti patrového domu a nachází se v moderním plně zařízeném prázdninovém komplexu, který je vystaven pouhých 500 metrů od moře a nejlepší písečné pláže pobřeží Černého moře Cacao beach.
V okolí apartmánu můžete také navštívit několik turistických cílů a památek, již po 20 minutách chůze dojdete do historické části starověkého města Nesebar, také známého pod názvem Perla Černého moře
Prázdninový komplex, kde se apartmán nachází může nabídnout mnoho služeb a vyžití pro všechny věkové kategorie. Můžete zde využít např. prostorný bazén, dětské hřiště, sportoviště, wellness centrum se saunou, restauraci, venkovní veřejný gril, relaxační zóny, parkoviště a mnohé další. Všem hostům je k dispozici bezplatná síť Wi-Fi.
Mezinárodní letiště Burgas se nachází přibližně 20 minut jízdy autem od komplexu. Okolí apartmánu může dále nabídnout vlakové či autobusové zastávky, které vás bez problémů spojí s širokým okolím. Můžete zde navštívit spoustu turistických atrakcí a cílů různého typu, ať již vyhledáváte spíše noční život, aktivity pro děti či kulturu a odpočinek. Každý zde najde to, co mu vyhovuje. Písečná pláž v blízkosti apartmánu má přes 8 km a nabízí pozvolný a bezpečný vstup do moře.
Apartmán se skládá z chodby, prostorného obývacího pokoje umístěného na jižní straně,
plně vybavené kuchyně (mikrovlnná trouba, lednice, pračka), balkónu/terasy s výhledem na bazén, dvou ložnic, koupelny se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou samostatné, tudíž neprůchozí. Apartmán je zařízen účelným kvalitním nábytkem a také klimatizací. Každý majitel apartmánu platí prázdninovému komplexu udržovací poplatek, který činí 12 za m/rok, který je použit na údržbu zeleně, bazénů a dalších veřejných prostor.
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí.
Podívejte se i na naše další nabídky apartmánů v tomto komplexu. Prodejem nemovitostí v zahraničí se zabýváme již 17 let. Za dobu našeho působení jsme již prodali stovky apartmánů v zahraničí především v Bulharsku.
Našim klientům zajišťujeme i po koupi nemovitosti nadstandardní servis, který nabízí spoustu dalších bezplatných výhod, jež můžete využít při vašem pobytu v Bulharsku. S ohledem na situaci jsme připravili soubor opatření, která Vás provedou procesem nákupu nemovitosti hladce a bezpečně. Prohlídky nemovitostí jsou nyní možné online pomocí živého vysílání a videoprohlídek. Celý prodejní proces jsme schopni dle Vašich potřeb a požadavků zprostředkovat na dálku a to i včetně vyřešení finanční otázky a dalších formálních náležitostí. Svůj vysněný apartmán si tak jednoduše můžete zakoupit z pohodlí vašeho domova.

Two bedroom apartment in Sunny Beach, Bulgaria

In the popular seaside location Sunny Beach, we offer a fully furnished two bedroom apartment for sale. Apartment has a total floor area of 68 m. The apartment is situated on the 4th floor of a 6-storey house and is located in a modern fully furnished holiday complex, which is exposed only 500 meters from the sea and the best sandy beach of the Black Sea coast Cacao beach .
In the vicinity of the apartment you can also visit several tourist destinations and monuments, after a 20-minute walk you can walk to the historic part of the ancient town of Nessebar, also known as the Pearl of the Black Sea
The holiday complex where the apartment is located can offer many services and activities for all ages. Here you can use, for example, a spacious swimming pool, playground, sports field, wellness center with sauna, restaurant, outdoor public grill, relaxation zones, parking and much more. Free Wi-Fi is available to all guests.
Burgas International Airport is approximately a 20-minute drive from the complex. The surroundings of the apartment can also offer train or bus stops, which will connect you with the wide surroundings without any problems. You can visit a lot of tourist attractions and destinations of various types, whether you are looking for nightlife, activities for children or culture and relaxation. Everyone will find what suits them here. The sandy beach near the apartment is over 8 km long and offers a gradual and safe entry into the sea.
The apartment consists of a hallway, a spacious living room located on the south side,
fully equipped kitchen (microwave, refrigerator, washing machine), balcony / terrace overlooking the pool, two bedrooms, bathroom with shower and toilet. The rooms are separate, so impassable. The apartment is furnished with practical quality furniture and air conditioning. Each apartment owner pays a maintenance fee to the holiday complex, which is 12 per m/year, which is used for the maintenance of greenery, swimming pools and other public spaces.
The property is suitable not only for your own rest and recreation, but also as an investment for rent. It is a unique possibility of summer living in a beautiful and pleasant environment.
The purchase is without commission from the buyer and without risk, directly from the owner of the apartment! Take a look at our other offers. We have been selling real estate abroad for 17 years. We provide our clients with above-standard service even after the purchase of the property. Our customer service offers many other free benefits that you can take advantage of during your stay in Bulgaria.
Due to the situation, we have prepared a set of measures that will guide you through the process of buying a property smoothly and safely. Property tours are now possible online via live and video tours. We are able to mediate the entire sales process remotely according to your needs and requirements, including the resolution of financial issues and other formalities. You can easily buy ...

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Sluneční pobřeží
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 6m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 3. patro
Počet NP: 6
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Balkon, Zařízeno nábytkem, Výtah

Dopravní dostupnost

Dálnice, Silnice, Vlak, MHD, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet, Telefon, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř