Zpět k nabídce

Prostorný apartmán 2kk na Slunečném pobřeží v Bulharsku

Evidenční číslo: 651901
Adresa: Bulgaria, Slunečné pobřeží
Cena: 44 000Euro
44 000Euro

Popis nemovitosti

V prázdninovém komplexu Kassandra na Slunečném pobřeží v Bulharsku nabízíme k prodeji prostorný apartmán o dispozici 2kk s celkovou podlahovou plochou 63 m . Apartmán je situován ve 4. podlaží šestipatrového domu.
Moderní komplex se nachází v oblíbené turistické oblasti. Je obklopen parkem a zelení a v jeho okolí najdete vše, co potřebujete. K nejkrásnějším písčitým plážím Slunečného pobřeží dojdete za pouhých 10 minut chůze. V okolí dále můžete využít nabídky několika rozmanitých služeb, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty, jako jsou bary, restaurace, stylové kavárny, dětská hřiště, zábavní atrakce, obchody apod.
Samotný komplex pak pro své rezidenty nabízí velký udržovaný bazén, bistro s kvalitní kuchyní, bar, dětské hřiště či rozlehlý a udržovaný zahradní park, kde si můžete vychutnat chvíle ničím nerušeného odpočinku. Komplex nabízí také další služby, které jsou pro majitele apartmánů z praktického hlediska velmi vítané, jako je např. celoroční údržba, servis vybavení, péče o zeleň či nonstop zabezpečovací systém.
Apartmán je velmi dobře dispozičně řešený a nabízí dostatečný komfort pro pobyt s celou rodinou. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a prostorné terasy. Apartmán je plně vybavený a nabízí možnost celoročního pobytu.
Udržovací poplatek činí 8 / m ročně.
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost bydlení v krásném a příjemném prostředí u moře.
Nabízíme několik možností financování včetně splátkového prodeje, pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Podívejte se také na naše další nabídky. Prodejem nemovitostí v zahraničí se zabýváme již 16 let.

Apartment 2kk in Bulgaria, Sunny Beach

In the holiday complex Kassandra on the Sunny Beach in Bulgaria we offer a spacious 2 bedroom apartment with a total floor area of 63 m for sale. The apartment is located on the 4th floor of a six-storey house.
The modern complex is located in a popular tourist area. It is surrounded by a park and greenery and is surrounded by everything you need. The most beautiful sandy beaches of Sunny Beach are just a 10-minute walk away. In the area you can also use the offer of several diverse services that will satisfy even the most demanding clients, such as bars, restaurants, stylish cafes, playgrounds, entertainment attractions, shops, etc.
The complex itself offers its residents a large well-kept swimming pool, a bistro with quality cuisine, a bar, a children s playground or a large and well-kept garden park, where you can enjoy moments of undisturbed relaxation. The complex also offers other services that are very welcome for apartment owners from a practical point of view, such as year-round maintenance, equipment service, care for greenery or non-stop security system.
The apartment is very well designed and offers enough comfort for a stay with the whole family. It consists of a living room with kitchenette, a bedroom, a bathroom and a spacious terrace. The apartment is fully equipped and offers the possibility of a year-round stay.
The maintenance fee is 8 / m per year.
The property is suitable not only for your own rest and recreation, but also as an investment for rent. It is a unique opportunity to live in a beautiful and pleasant environment by the sea.
We offer several financing options, including the possibility of repayments, contact us for more information. You can also look at our other offers. We have been selling real estate abroad for 16 years.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Slunečné pobřeží
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 5m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 3. patro
Počet NP: 6
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Výtah, Balkon

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet, Satelit, Kabelová televize

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Elektro:

400V

Máte otázku?

Makléř