Zpět k nabídce

Prostorná dvoupatrová vila s výhledem na mořský záliv, Slunečné pobřeží, Bulharsko

Evidenční číslo: 653351
Typ: Řadový
Adresa: Bulgaria, Slunečné pobřeží
Cena: 76 000Euro
76 000Euro

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásnou dvoupatrovou vilu s výhledem na mořský záliv nedaleko Slunečného pobřeží v Bulharsku.
Vila o celkové rozloze 117 m2 je situována v krásném a klidném prostředí plně vybaveného rekreačního komplexu, přibližně 3 km od nádherných písečných pláží Slunečného pobřeží.
Dispozice domu/rozložení pokojů:
1. patro vstupní hala, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, samostatný pokoj, koupelna s wc a se sprchovým koutem, terasa a vstup do dvora/zahrady.
2. patro - 2 samostatné ložnice, 2 koupelny s wc a sprchovým koutem, velký balkón s výhledem na moře.
Dům je plně vybavený nábytkem i elektrospotřebiči a je vhodný k okamžitému nastěhování.
Dům je součástí rekreačního komplexu několika vil, ve kterém můžete neomezeně využívat 3 bazény, saunu, posilovnu, wellness centrum, bar, kulečník, dětské a sportovní hřiště (stolní tenis, badminton, fotbal), hřiště na minigolf, půjčovnu kol, restauraci s panoramatickou terasou, rybí restauraci, bistro a la carte, obchod se smíšeným zbožím, recepci, info point, trezory, úschovnu zavazadel, internetovou místnost a parkovací místa. V domech je také k dispozici Wi-Fi zdarma. Areál je zabezpečený a hlídaný.
Udržovací poplatek činí 1 000 euro ročně.
Každá vila má svou vlastní malou zahradu poskytující dostatek klidu a soukromí. V celém komplexu jsou vystaveny cesty pro pěší, odpočinkové zóny, udržovaná zeleň a dostatek odpadkových košů, což vytváří příjemné a bezpečné prostředí pro váš pohyb v areálu.
Tato prázdninová vesnička nabízí mimořádné spojení klidu, soukromí s širokou nabídkou služeb, jež uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Z každé z vil jsou jedinečné výhledy na mořský záliv. Při stavbě jednotlivých domů byl kladen důraz na praktické rozložení místností, dostatek soukromého prostoru a dostatek světla.
Z areálu je organizována pravidelná autobusová kyvadlová doprava na pláž za menší poplatek.
Nemovitost je vhodná nejen k vlastní rekreaci či odpočinku, ale i jako investice k pronájmu, ať již dlouhodobějšího charakteru tak krátkodobých pronájmů přes ubytovací platformy.
Nabízíme několik možností financování, včetně možnosti splátkového prodeje, pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Podívejte se také na naše další nabídky. Prodejem nemovitostí v zahraničí se zabýváme již 16 let.

Luxury two-storey house overlooking the sea bay, Sunny Beach, Bulgaria

We offer a beautiful two-storey villa overlooking the sea bay for sale. House is near the Sunny Beach in Bulgaria.
The villa with a total area of 117 m2 is situated in a beautiful and quiet environment of a fully equipped holiday complex, about 3 km from the beautiful sandy beaches of Sunny Beach.
House and room layout:
1st floor - entrance hall, spacious living room with kitchenette, bedroom, separate room, bathroom with toilet and shower, terrace and entrance to the yard / garden.
2nd floor - 2 separate bedrooms, 2 bathrooms with toilet and shower, large balcony overlooking the sea.
The house is fully equipped with furniture and appliances and is suitable for immediate occupancy.
The house is part of a recreational complex of several villas, where you can use 3 swimming pools, sauna, gym, wellness center, bar, billiards, children s and sports playground (table tennis, badminton, football), mini golf course, bicycle rental, restaurant with panoramic terrace, fish restaurant, bistro a la carte, grocery store, reception, info point, safes, luggage storage, internet room and parking spaces. Free Wi-Fi is also available in the houses. The area is secured and guarded.
The maintenance fee is 1,000 euros per year.
Each villa has its own small garden providing plenty of peace and privacy. There are pedestrian paths, rest areas, well-kept greenery and plenty of rubbish bins throughout the complex, which creates a pleasant and safe environment for your stay in the area.
This holiday village offers an extraordinary combination of peace, privacy and a wide range of services that will satisfy even the most demanding client. Each of the villas has unique views of the sea bay. During the construction of individual houses, emphasis was placed on the practical layout of the rooms, plenty of private space and plenty of light.
A regular shuttle bus to the beach is organized from the complex for a small fee.
The property is suitable not only for your own recreation or rest, but also as an investment for rent, both long-term and short-term rentals through accommodation platforms.
We offer several financing options, including the possibility of installment sales, for more information contact us. See also our other offers. We have been selling real estate abroad for 16 years.

Základní info

Typ objektu: Řadový
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Slunečné pobřeží
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 60m2

Počty místností, umístění

Počet pokojů: 6
Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem

Dopravní dostupnost

Vlak, Dálnice, Silnice, MHD

Další údaje

Telekomunikace:

Kabelová televize, Internet, Satelit

Přístupová cesta:

Betonová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř