Zpět k nabídce

Prodej apartmánu u moře, Aheloy, Bulharsko

Evidenční číslo: MC3317
Adresa: Bulgaria, Aheloy
Cena: 36 000Euro
36 000Euro

Popis nemovitosti

V krásné a klidné lokalitě Aheloy v Bulharsku nabízíme k prodeji apartmán v soukromém komplexu. Nabízený apartmán o dispozici 1+kk s podlahovou plochou 40 m2 je situován v soukromém plně vybaveném rekreačním komplexu v 1. patře pětipatrového domu. Rekreační komplex se nechází v lukrativní lokalitě Aheloy ležící v Burgaském zálivu, nedaleko léčivého bahna pomorijských solivarů. Jelikož toto letovisko není příliš známé, zůstává stranou davům turistů a nabízí tak klidnou dovolenou u Černého moře. Rekreační komplex je vzdálený asi 15 minut jízdy od burgaského letiště a je umístěn přímo na jedné z krásných písečných pláží, na které se zároveň nachází malý přístav v němž kotví jachty a rybářské lodě. Rekreační komplex se rozpíná na ploše 40 000 m2 a skládá se ze 4 jednotlivých areálů/částí. Marina, Cove, Tower a Lighthouse tvoří nezaměnitelnou tvář každého ze svých 750 apartmánů. Každý apartmán má dva vchody, výtah a také balkón či terasu. V celém areálu můžete využít 4 restaurace, mnoho kaváren a barů, 2 bazény s vodními bary, lázně, sportovní centrum, squashové kurty, wellness a SPA centrum, masáže, ordinaci praktického lékaře, lékárnu, malou zubní kliniku, banku, supermarket a dalších několik menších obchodů s rozmanitou nabídkou nejrůznějšího zboží. V každém apartmánu je také zdarma k dispozici vysokorychlostní internet a kabelová televize. Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí.
Financování: U této nemovitosti jsme schopni zajistit splátkový prodej do osobního vlastnictví a to pomocí rovnoměrných měsíčních plateb po dobu až 5ti let. Akontace již od 10 000 . Odložené platby až na 5 let jsou možné. Podívejte se i na naše další nabídky apartmánů v tomto komplexu. Prodejem nemovitostí v krásném a klidném Bulharsku se zabýváme již 16 let.

Apartment with sea view and with pool for sale, location: Aheloy, Bulgaria

In a beautiful and quiet location Aheloy in Bulgaria we offer for sale an apartment in a private complex. The offered apartment with a layout of 1 + kk with a floor area of 40 m2 is situated in a private fully equipped holiday complex on the 1st floor of a five-storey house in a beautiful and quiet location Aheloy in the Gulf of Burgas, near the healing mud of Pomeranian salt flats. As this resort is not very well known, it stays away from the crowds of tourists and offers a peaceful holiday by the Black Sea. The resort is a 15-minute drive from Burgas Airport and is located directly on one of the beaches, which also has a small marina with yachts and fishing boats. The holiday complex is built on 40,000 m2 and consists of 4 individual areas / parts. Marina, Cove, Tower and Lighthouse form the unmistakable face of each of its 750 apartments. Each apartment has two entrances, an elevator and also a balcony or terrace. In the whole area you can use 4 restaurants, many cafes and bars, 2 swimming pools with water bars, spa, sports center, squash courts, wellness and SPA center, massages, general practitioner s office, pharmacy, small dental clinic, bank, supermarket and several others. smaller shops with a diverse offer of various goods. Free high-speed internet and cable TV are also available in each apartment. The property is suitable for your own rest and recreation and also as an investment for rent. It is a unique possibility of summer living in a beautiful and pleasant environment.
Financing: For this property, we are able to provide installment sales to personal ownership through equal monthly payments for up to 5 years. Deposit from 10 000 . Buy now and pay later. Deferred payments for up to 5 years are possible. Take a look at our other offers. We have been selling apartments in Bulgaria for 16 years.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Aheloy
Cena obsahuje s provizí RK

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: Přízemí
Počet NP: 5
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Výtah, Zařízeno nábytkem

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Satelit, Telefon, Internet

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Lokální elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř