Zpět na přehled

Prodej apartmánu s výhledem na moře a bazén, Aheloy, Bulharsko

Evidenční číslo: MC3359
Adresa: Bulgaria, Aheloy
Cena: 37 000Euro
37 000Euro

Popis nemovitosti

V krásné a klidné lokalitě Aheloy v Bulharsku nabízíme k prodeji apartmán v soukromém komplexu. Nabízený apartmán o dispozici 1+kk s podlahovou plochou 28m2 je situován v soukromém plně vybaveném rekreačním komplexu ve 4. patře pětipatrového domu v krásné a klidné lokalitě Aheloy ležící v Burgaském zálivu, nedaleko léčivého bahna pomorijských solivarů. Jelikož toto letovisko není příliš známé, zůstává stranou davům turistů a nabízí tak klidnou dovolenou u Černého moře. Rekreační komplex je vzdálený asi 15 minut jízdy od burgaského letiště a je vystaven přímo na jedné z pláží, na které se zároveň nachází malý přístav v němž kotví jachty a rybářské lodě. Rekreační komplex je vybudován na 40 000 m2 a skládá se ze 4 jednotlivých areálů/částí. Marina, Cove, Tower a Lighthouse tvoří nezaměnitelnou tvář každého ze svých 750 apartmánů. V celém areálu můžete využít 4 restaurace, mnoho kaváren a barů, 2 bazény s vodními bary, lázně, sportovní centrum, squashové kurty, wellness a SPA centrum, masáže, ordinaci praktického lékaře, lékárnu, malou zubní kliniku, banku, supermarket a dalších několik menších obchodů s rozmanitou nabídkou nejrůznějšího zboží. V každém apartmánu je také zdarma k dispozici vysokorychlostní internet a kabelová televize. . Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí.
Financování: U této nemovitosti jsme schopni zajistit splátkový prodej do osobního vlastnictví a to pomocí rovnoměrných měsíčních plateb po dobu až 5ti let. Akontace již od 10 000 . Kupujte teď a plaťte později. Odložené platby až na 5 let jsou možné. Podívejte se i na naše další nabídky apartmánů v tomto komplexu. Prodejem apartmánů v krásném a klidném Bulharsku se zabýváme již 17 let.

Apartment overlooking the sea and pool for sale, location: Aheloy, Bulgaria

In a beautiful and quiet location Aheloy in Bulgaria we offer for sale an apartment in a private complex. The offered apartment with a layout of 1 + kk with a floor area of 28 m2 is situated in a private fully equipped holiday complex on the 4th floor of a five-storey house in a beautiful and quiet location Aheloy in the Gulf of Burgas, near the healing mud of Pomeranian salt flats. As this resort is not very well known, it stays away from the crowds of tourists and offers a peaceful holiday by the Black Sea. The resort is a 15-minute drive from Burgas Airport and is located directly on one of the beaches, which also has a small marina with yachts and fishing boats. The holiday complex is built on 40,000 m2 and consists of 4 individual areas / parts. Marina, Cove, Tower and Lighthouse form the unmistakable face of each of its 750 apartments. In the whole area you can use 4 restaurants, many cafes and bars, 2 swimming pools with water bars, spa, sports center, squash courts, wellness and SPA center, massages, general practitioner s office, pharmacy, small dental clinic, bank, supermarket and several others. smaller shops with a diverse offer of various goods. Free high-speed internet and cable TV are also available in each apartment.
Financing: For this property, we are able to provide installment sales to personal ownership through equal monthly payments for up to 5 years. Deposit from 10,000 . Buy now and pay later. Deferred payments for up to 5 years are possible. Take a look at our other offers. We have been selling apartments in beautiful and quiet Bulgaria for 16 years.

Základní údaje

Evidenční čísloMC3359
Typ nemovitostiByty
Upřesnění1+kk
Typ prodejeprodej
VlastnictvíOsobní
Stav inzerátuAktivní
En. náročnostA - mimořádně úsporná

Cena a údaje k ceně

Cena37 000
MěnaEuro
Složení cenys provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaBulgaria, Aheloy
AdresaBulgaria, Aheloy
GPS latitude42.63889438
GPS longitude27.65404605

Vlastnosti, volby

Konstrukce budovyCihlová
VybaveníVýtah, Zařízeno nábytkem
Dopravní spojeníAutobus, Dálnice, Silnice, MHD
Možnosti topeníÚstrední elektrické
TelekomunikaceTelefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Elektro230V

Plochy

Užitná25 m2
Podlahová28 m2

Podlaží, počty místností

Podlaží objektu4. podlaží
Počet NP5

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Ing. Assen Karailiev