Zpět k nabídce

Moderní byt 2+kk s výhledem na bazén na Slunečném pobřeží v Bulharsku

Evidenční číslo: ROYALSNK1
Adresa: Bulgaria, Sluneční pobřeží
Cena: 49 000Euro
49 000Euro

Popis nemovitosti

V oblíbené lokalitě Slunečného pobřeží nabízíme k prodeji prostorný apartmán v moderním, plně vybaveném prázdninovém komplexu s výhledem na bazén.
Nabízený apartmán o dispozici 2+kk má celkovou podlahovou plochu 64 m a nachází se v 6. patře šestipatrového domu, zasazeného do krásné zahrady rozlehlého areálu. V domě je k dispozici výtah. Apartmán je klimatizovaný a má udělanou dlážděnou podlahu.
Moderní prázdninový komplex se nachází pouhých 450 metrů od těch nejkrásnějších písečných pláží Slunečného pobřeží. Můžete zde využít 3 bazény včetně brouzdaliště, wellness centrum, posilovnu, dětské hřiště, sportoviště, směnárnu, supermarket a další obchody s nejrůznějším zbožím, restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, lobby bar či bezplatné parkoviště s dostatkem parkovacích míst pro všechny hosty.
Areál se dále pyšní obrovskou dobře udržovanou zahradou o rozloze 10 000 m, ve které najdete dostatek míst k odpočinku, práci či cvičení a budete zde mít naprosté soukromí.
Poplatek za údržbu činí 12 / m
Nemovitost je vhodná nejen k vlastní rekreaci, ale také jako skvělá příležitost k investici a následného pronájmu. Nabízíme více možností financování včetně splátkového prodeje, pro více informací neváhejte kontaktovat naši RK. S prodejem nemovitostí v zahraničí máme již více než 17 let zkušeností.

Pool view one bedroom apartment in Sunny beach

In a popular location in Sunny Beach, we offer a spacious apartment for sale. Apartment is in a modern, fully equipped holiday complex overlooking the pool. The offered one bedroom apartment with has a total floor area of 64 m2 and is located on the 6th floor of a six-storey house, set in a beautiful garden of a large area. The airy bright apartment consists of an entrance hall, bathroom with toilet, bedroom, living room with kitchen. An elevator is available in the house. The apartment is air conditioned and has tiled floors. The modern holiday complex is located just 450 meters from the most beautiful sandy beaches of Sunny Beach. You can use 3 swimming pools including a paddling pool, wellness center, gym, playground, sports ground, currency exchange, supermarket and other shops with various goods, restaurants with local and international cuisine, lobby bar or free parking with plenty of parking for all guests. The area also boasts a huge well-kept garden with an area of 10,000 m2, in which you will find plenty of places to relax, work or exercise and you will have complete privacy. The maintenance fee is 12 / m2 The property is suitable not only for your own recreation, but also as a great opportunity for investment and subsequent rental. We offer more financing options, including installment sales, for more information contact us.. We have more than 17 years of experience in selling real estate abroad.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Sluneční pobřeží
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 4m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 5. patro
Počet NP: 6
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Balkon, Zařízeno nábytkem, Výtah

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, Silnice, MHD

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Satelit, Kabelová televize, Internet

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř