Zpět k nabídce

Moderní apartmán 2+kk s bazénem, Nesebar, Bulharsko

Evidenční číslo: 651891
Adresa: Bulgaria, Nesebar
Cena: 49 000Euro
49 000Euro

Popis nemovitosti

V krásné, turisticky oblíbené oblasti starobylého města Nesebar v Bulharsku nabízíme k prodeji prostorný apartmán v soukromém rekreačním komplexu. Nabízený apartmán o dispozici 2+kk s podlahovou plochou 59 m je situován ve 3. podlaží, šestipatrového domu. Apartmán se nachází v udržovaném rekreačním komplexu s výhledem na velký bazén a je obklopen zahradním parkem, jež poskytuje dostatek soukromí pro chvíle odpočinku, k dispozici je také moderní dětské hřiště.
Z apartmánu je velice dobrá dostupnost do centra města Nesebar, též přezdívaného jako Perla Černého moře jež patří do památkově chráněné oblasti UNESCO. Kromě malebného přístavu, ve staré části města, zde najdete i několik malebných uliček, obchůdků a restaurací. Nová část Nesebaru je naopak modernější a je vystavěna podél rozlehlých krásných pláží. V docházkové vzdálenosti najdete veškerou občanskou vybavenost. Díky své poloze je apartmán vhodný k celoročnímu pobytu.
Apartmán je plně vybavený moderním nábytkem a dalším potřebným vybavením, viz aktuální fotografie. Udržovací poplatek činí 8 / m ročně.
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost bydlení v krásném a příjemném prostředí u moře.
Nabízíme několik možností financování včetně splátkového prodeje, pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Podívejte se také na naše další nabídky. Prodejem nemovitostí v zahraničí se zabýváme již 16 let.

Modern apartment 2 + kk with pool, Nesebar, Bulgaria

In a beautiful, popular tourist area of the ancient town of Nesebar in Bulgaria, we offer a spacious apartment in a private holiday complex for sale. The offered apartment with a layout of 2 + kk with a floor area of 59 m2 is situated on the 3rd floor of a six-storey house. The apartment is located in a well-kept holiday complex overlooking a large pool and is surrounded by a garden park, which provides plenty of privacy for moments of relaxation, there is also a modern playground.
The apartment has very good access to the center of Nesebar, also nicknamed the Pearl of the Black Sea which belongs to the UNESCO protected area. In addition to the picturesque harbor, in the old part of town, you will also find several picturesque streets, shops and restaurants. On the contrary, the new part of Nessebar is more modern and is built along beautiful beaches. Within walking distance you will find all civic amenities. The apartment is suitable for year-round stay.
The apartment is fully equipped with modern furniture and other necessary equipment, see current photos. The maintenance fee is 8 / m2 per year.
The property is suitable not only for your own rest and recreation, but also as an investment for rent. It is a unique opportunity to live in a beautiful and pleasant environment by the sea.
We offer several financing options, including the possibility of repayments, contact us for more information
You can also look at our other offers. We have 16 years of experience in selling real estate abroad.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Nesebar
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 5m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 2. patro
Počet NP: 6
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Balkon

Dopravní dostupnost

Vlak, Silnice, Dálnice

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Satelit, Kabelová televize, Internet

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Lokální elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř