Zpět k nabídce

Levný apartmán 1kk, Slunečné pobřeží, Bulharsko

Evidenční číslo: SD6ULKA2
Adresa: Bulgaria, Slunečné pobřeží
Cena: 18 000Euro
18 000Euro

Popis nemovitosti

V krásné lokalitě Slunečného pobřeží v Bulharsku nabízíme k prodeji několik apartmánů v soukromém rekreačním komplexu. Nabízený apartmán o dispozici 1+kk a podlahovou plochou 30 m2 je situován v krásné a klidné lokalitě Tankovo u Slunečního pobřeží v Bulharsku a to v soukromém komplexu ve 2. podlaží čtyřpatrového domu. Rekreační komplex je plně vybaven. Pro ubytované je k dispozici bazén a mnoho dalších rekreačně - sportovních možností, jako jsou hřiště, sportoviště, restaurace a mnoho dalších služeb a aktivit pro všechny věkové kategorie.
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí.
Podívejte se i na naše další nabídky. Prodejem apartmánů v krásném a oblíbeném Bulharsku se zabýváme již 16 let. Za dobu našeho působení jsme již prodali stovky apartmánů v zahraničí především v Bulharsku. Našim klientům zajišťujeme i po koupi nemovitosti nadstandardní servis, který nabízí spoustu dalších bezplatných výhod, jež můžete využít při vašem pobytu v Bulharsku. S ohledem na situaci jsme připravili soubor opatření, která Vás provedou procesem nákupu nemovitosti hladce a bezpečně. Prohlídky nemovitostí jsou nyní možné online pomocí živého vysílání a videoprohlídek. Celý prodejní proces jsme schopni dle Vašich potřeb a požadavků zprostředkovat na dálku a to i včetně vyřešení finanční otázky a dalších formálních náležitostí. Svůj vysněný apartmán si tak jednoduše můžete zakoupit z pohodlí vašeho domova. Apartmán, který jste si vybrali z domova, můžete bez problému na místě vyměnit za jiný. Vyměníme vám jej za jakýkoli jiný apartmán z aktuálně volných v daném komplexu.

Very cheap studio by the sea in the Sunny beach, Bulgaria

In a beautiful location of Sunny Beach in Bulgaria, we offer for sale several apartments in a private holiday complex. The offered apartment with a layout of 1 + kk and a floor area of 30 m2 is situated in a beautiful and quiet location Tankovo on the Sunny Beach in Bulgaria in a private complex on the 2nd floor of a four-storey house. The holiday complex is fully equipped. For guests there is a swimming pool and many other recreational and sports opportunities. The property is suitable not only for your own rest and recreation, but also as an investment for rent. It is a unique possibility of summer living in a beautiful and pleasant environment. Take a look at our other offers. We have been selling apartments in sunny and quiet Bulgaria for 16 years.
We provide our clients with above-standard service even after the purchase of the property. Our customer service offers many other free benefits that you can take advantage of during your stay in Bulgaria.
Due to the situation, we have prepared a set of measures that will guide you through the process of buying a property smoothly and safely. Property tours are now possible online via live and video tours. We are able to mediate the entire sales process remotely according to your needs and requirements, including the resolution of financial issues and other formalities. You can easily buy your dream apartment from the comfort of your home. You can exchange the apartment you have chosen from home for another. We will exchange it for any other apartment currently available in the complex.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Slunečné pobřeží
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 3m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 3. patro
Počet NP: 4
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Balkon, Zařízeno nábytkem

Dopravní dostupnost

Vlak, Silnice

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Kabelové rozvody, Satelit, Kabelová televize

Typ vytápění objektu:

Lokální elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř