Zpět k nabídce

Krásný apartmán 4+kk u moře, Sveti Vlas, Bulharsko

Evidenční číslo: PRFB79
Adresa: Sveti vlas, Bulgaria, Sveti vlas
Cena: 254 000Euro
Poznámka k ceně: Využijte prodej na splátky
254 000Euro

Popis nemovitosti

V krásné lokalitě v Bulharsku nedaleko nabízíme k prodeji (na splátký) několik apartmánů v moderním prázdninovém komplexu. Video z bytů nahlídněte na naše webové stránky.
Nabízené apartmány jsou situovány v krásné a klidné lokalitě v soukromém a plně vybaveném rekreačním komplexu, který se nachází přímo na pláži a může nabídnout největší bazén v celé oblasti o průměru 30 metrů, vybavený klouzačkou a brouzdalištěm pro nejmenší.
V prázdninovém komplexu můžete dále využít lehátka kolem celého bazénu, dětská hřiště, několik restaurací, obchody, masážní studio, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, kosmetický salón, posilovnu a fitness centrum, tenisový kurt, stolní tenis, kulečník a neplacené parkoviště. Z dalších služeb můžete využít např. praní a žehlení, směnárnu, WiFi zdarma či informační servis, kde vám poradí nejen s výběrem nejrůznějších výletů, ale také v mnoha dalších praktických věcech, které budete chtít vyřídit. Každý apartmán je vybavený účelným nábytkem, který je v ceně. Z apartmánů je krásný výhled na moře.
Kombinace umístění apartmánů přímo na pláži a blízkost věhlasných letovisek je předpokladem pestrého a plnohodnotného rodinného odpočinku. Tyto apartmány máme k dispozici jak k prodeji tak k pronájmu. V tomto komplexu nabízíme k prodeji více apartmánů různých velikostí i dispozic (2kk, 3kk a 4kk), v případě zájmu o jiný typ kontaktujte naši RK.
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí.
Financování: U této nemovitosti jsme schopni zajistit splátkový prodej do osobního vlastnictví a to pomocí rovnoměrných měsíčních plateb po dobu až 7 let. Akontace vlastními prostředky již od 5000 Euro. Dále nebankovní formu financování (bez nutnosti prokazování příjmů). Kupujete přímo od majitele apartmánu, neplatíte tak žádnou provizi RK. Podívejte se i na naše další nabídky apartmánů v tomto komplexu. Prodejem nemovitostí v Bulharsku se zabýváme již 16 let.
Za dobu našeho působení jsme již prodali stovky apartmánů v zahraničí především v Bulharsku. Našim klientům zajišťujeme i po koupi nemovitosti nadstandardní servis, který nabízí spoustu dalších bezplatných výhod, jež můžete využít při vašem pobytu v Bulharsku. S ohledem na situaci jsme připravili soubor opatření, která Vás provedou procesem nákupu nemovitosti hladce a bezpečně. Prohlídky nemovitostí jsou nyní možné online pomocí živého vysílání a videoprohlídek. Celý prodejní proces jsme schopni dle Vašich potřeb a požadavků zprostředkovat na dálku a to i včetně vyřešení finanční otázky a dalších formálních náležitostí.

Apartment 3kk by the sea and pool, Sveti Vlas, Bulgaria

In a beautiful location of Sunny Beach in Bulgaria near the town of Sveti Vlas, we offer several apartments in private holiday complexes for sale.
The offered apartments are situated in a beautiful and quiet location in a private and fully equipped holiday complex, located directly on the beach and can offer the largest swimming pool in the whole area with a diameter of 30 meters, equipped with a slide and paddling pool for the little ones.
In the complex you can also use sun loungers around the pool, playgrounds, several restaurants, shops, massage studio, hairdresser, manicure, pedicure, beauty salon, gym and fitness center, tennis court, table tennis, billiards and free parking. Other services include laundry and ironing, currency exchange, free WiFi and an information service, where they can advise you not only on the selection of various trips, but also on many other practical things you will want to handle. Each apartment is equipped with furniture, which is included in the price. The apartments have a beautiful sea view.
The combination of the location of the apartments directly on the beach and the proximity of famous resorts is a prerequisite for a varied and full-fledged family rest. These apartments are available for sale and for rent. All apartments have a fully equipped kitchen. Each room has a TV, air conditioning, sets of bedspreads and blankets, towels and bath towels.
The property is suitable not only for your own rest and recreation, but also as an investment for rent. It is a unique possibility of summer living in a beautiful and pleasant environment.
Financing: For this property, we are able to arrange a instalment sale to personal ownership using even monthly payments for up to 5 years. Deferred payments up to 7 years. Down-to-back with own funds from 5000 Euro. Interest-free period of up to 12 months. Furthermore, non-banking type of financing (without the need for evidence of income), an easy and simple method with a maximum loan payment period of 7 years. Possibility of additional discount when paying the full amount. The purchase is without commission from the buyer and without risk, directly from the owner of the apartment! Take a look at our other offers. We have been selling real estate abroad for 16 years.
We provide our clients with above-standard service even after the purchase of the property. Our customer service offers many other free benefits that you can take advantage of during your stay in Bulgaria.
Due to the situation, we have prepared a set of measures that will guide you through the process of buying a property smoothly and safely. Property tours are now possible online via live and video tours. We are able to mediate the entire sales process remotely according to your needs and requirements, including the resolution of financial issues and other formalities. You can easily buy your dream apartment from the comfort of your home.

Základní údaje

Evidenční čísloPRFB79
Typ nemovitostiByty
Upřesnění4+kk
Typ prodejeprodej
VlastnictvíOsobní
Stav inzerátuAktivní
En. náročnostA - mimořádně úsporná

Cena a údaje k ceně

Cena254 000
MěnaEuro
Poznámka k ceněVyužijte prodej na splátky
Složení cenys provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaSveti vlas, Bulgaria, Sveti vlas
AdresaBulgaria, Sveti vlas
GPS latitude42.70878814
GPS longitude27.74386346

Vlastnosti, volby

Konstrukce budovyCihlová
VybaveníVýtah, Zařízeno nábytkem
Dopravní spojeníAutobus, Vlak, Dálnice, Silnice, MHD
Možnosti topeníLokální elektrické
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
TelekomunikaceInternet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Elektro230V

Plochy

Užitná175 m2
Podlahová175 m2

Podlaží, počty místností

Podlaží objektu3. patro
Počet NP5

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Assen Karailiev

... nebo zavolejte makléři