Zpět k nabídce

Byty v novém obytném domě ve Varně v Bulharsku

Evidenční číslo: VARAMITO
Adresa: Bulgaria, Varna
Cena: 55 000Euro
Poznámka k ceně: Cena od
55 000Euro

Popis nemovitosti

V nově postavené obytné budově ve Varně v Izgrevu nabízíme k prodeji několik bytů.
Varna je třetím největším městem Bulharska, jež se rozkládá na březích Černého moře a zároveň je také největším bulharským přístavem. Přezdívá se jí i mořská metropole Bulharska
Dům má velmi strategickou polohu pro běžný život ve městě, nachází se hned vedle univerzity ekonomie, jazykové školy, mateřských i základních škol, obchodů, fakultní nemocnice, vojenské nemocnice a zastávek MHD. Velkou výhodou je také umístění pouhých 10 minut chůze od pláží a přírody.
Luxusní obytná budova se rozkládá na pozemku o velikosti 510 m2. Skládá se z podzemní části, kde jsou parkovací místa pro obyvatele domu a 8 nadzemních podlaží s celkem 21 prostornými, světlými byty o nejrůznějších dispozicích (2kk, 3kk, 4kk), dále jsou zde k dispozici komerční prostory vhodné pro kanceláře či obchody.
Byty jsou prodávány ve fázi dokončení dle BDS a lze je upravit či přizpůsobit individuálním požadavkům majitele na klíč. V tomto domě se již neplatí žádný udržovací poplatek.
Jedná se o jedinečnou příležitost investovat do bydlení na strategickém místě v plně vybavené metropoli s přístupem k moři.
Pro více informací o jednotlivých bytech a prostorech v domě nás kontaktujte, velmi rádi Vám sdělíme vše, co vás zajímá.
Plánovaný termín dokončení stavby je 20. 12. 2021
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu bydlení či odpočinku, ale i jako investice k pronájmu, ať již dlouhodobějšího charakteru tak krátkodobých pronájmů přes ubytovací platformy.
Nabízíme několik možností financování, včetně možnosti splátkového prodeje, pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Podívejte se také na naše další nabídky. Prodejem nemovitostí v zahraničí se zabýváme již 16 let.

Apartments in a new residential building in Varna, Bulgaria

We offer several apartments for sale. Apartments is in a newly built residential building in Varna in Izgrev.
Varna is the third largest city in Bulgaria, which is located on the shores of the Black Sea and is also the largest Bulgarian port. It is also nicknamed the sea metropolis of Bulgaria
The house has a very strategic location for everyday life in the city, located next to the University of Economics, language school, kindergartens and primary schools, shops, hospitals and public transport stops. A great advantage is also the location just 10 minutes by walk from the beaches and nature.
The luxury residential building is located on a plot of 510 m2. It consists of an underground part, where there are parking spaces for residents and 8 floors with a total of 21 spacious, bright apartments with various layouts (2kk, 3kk, 4kk), as well as commercial space suitable for offices or shops.
The apartments are sold in the completion phase according to BDS and can be modified or adapted to the individual requirements of the owner on a turnkey basis. There is no longer a maintenance fee for this house. It is a unique opportunity to invest in housing in a strategic location in a fully equipped metropolis with access to the sea.
For more information about individual apartments and spaces in the house, contact us, we will be happy to tell you everything that interests you.
The planned completion date of the construction is December 20, 2021
The property is suitable not only for own living or rest, but also as an investment for rent, both of a longer-term nature and short-term rentals through accommodation platforms.
We offer several financing options, including the possibility of installment sales, for more information contact us. Let´s see also our other offers. We have been selling real estate abroad for 16 years.

Základní údaje

Evidenční čísloVARAMITO
Typ nemovitostiByty
Upřesnění2+kk
Typ prodejeprodej
VlastnictvíOsobní
Stav inzerátuAktivní
En. náročnostA - mimořádně úsporná

Cena a údaje k ceně

Cena55 000
MěnaEuro
Poznámka k ceněCena od
Složení cenyvčetně DPH, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaBulgaria, Varna
AdresaBulgaria, Varna
GPS latitude43.22631458
GPS longitude27.9150655

Vlastnosti, volby

Konstrukce budovyCihlová
VybaveníBalkon, Garáž, Výtah
Dopravní spojeníAutobus, Vlak, Dálnice, Silnice, MHD
Možnosti topeníÚstrední elektrické
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
TelekomunikaceTelefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Elektro230V

Plochy

Užitná58 m2
Podlahová58 m2
Balkon4 m2

Podlaží, počty místností

Podlaží objektu6. patro
Počet NP8
Počet garáží1

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Ing. Assen Karailiev

... nebo zavolejte makléři