Zpět k nabídce

Apartmán v luxusním prázdninovém komplexu na Slunečném pobřeží v Bulharsku

Evidenční číslo: 644731
Adresa: Bulgaria, Sluneční pobřeží
Cena: 55 000Euro
55 000Euro

Popis nemovitosti

V samém srdci Slunečného pobřeží v Bulharsku nabízíme k prodeji prostorný apartmán o dispozici 1+kk s celkovou podlahovou plochou 51 m. Apartmán je situován ve pátém patře, 8. patrového domu a je součástí moderního, plně vybaveného komplexu, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.
Areál nabízí spoustu služeb a aktivit pro všechny věkové kategorie. Komplex dominuje především svoji velkou zahradou, 4 rozlehlými bazény a nákupním centrem s 99 obchody, jež nabízejí nejrůznější druhy zboží. Ti, kteří hledají odpočinek a relaxaci jistě ocení moderní wellness centrum, které nabízí vnitřní vyhřívaný bazén, vířivku, saunový svět (parní sauna, turecká lázeň, infračervená sauna a finská sauna) a kneippův chodník. Dále můžete využít posilovnu, dětská hřiště, sportoviště či několik barů a restaurací. Podívejte se i na naše další nabídky apartmánů v tomto komplexu. Prodejem nemovitostí v zahraničí se zabýváme již 16 let.
Za dobu našeho působení jsme již prodali stovky apartmánů v zahraničí především v Bulharsku. Našim klientům zajišťujeme i po koupi nemovitosti nadstandardní servis, který nabízí spoustu dalších bezplatných výhod, jež můžete využít při vašem pobytu v Bulharsku.
S ohledem na situaci jsme připravili soubor opatření, která Vás provedou procesem nákupu nemovitosti hladce a bezpečně. Prohlídky nemovitostí jsou nyní možné online pomocí živého vysílání a videoprohlídek. Celý prodejní proces jsme schopni dle Vašich potřeb a požadavků zprostředkovat na dálku a to i včetně vyřešení finanční otázky a dalších formálních náležitostí.

Apartment overlooking the sea and pool, Sunny Beach, Bulgaria

In the heart of Sunny Beach in Bulgaria, we offer a spacious 1 + kk apartment for sale. Apartment has a total floor area of 51 m. The apartment is located on the 5th floor of an 8-storey building and is part of a modern, fully equipped complex that will satisfy even the most demanding clientele.
The complex offers many services and activities for all ages. The complex is dominated by its large garden, 4 large swimming pools and a shopping center with 99 shops offering various types of goods. Who is looking for rest and relaxation will certainly appreciate the modern wellness center, which offers an indoor heated pool, whirlpool, a sauna world (steam sauna, Turkish bath, infrared sauna and Finnish sauna) and a Kneipp path. You can also use the gym, playgrounds, sports fields and several bars and restaurants.
Take a look at our other offers of apartments in this complex. We have been selling real estate abroad for 16 years.
During our operation we have already sold hundreds of apartments abroad, especially in Bulgaria. Even after the purchase of the property, we provide our clients with an above-standard service, which offers many other free benefits that you can take advantage of during your stay in Bulgaria.
With regard to the situation, we have prepared a set of measures that will guide you through the process of buying a property smoothly and safely. Property tours are now possible online via live and video tours. We are able to mediate the entire sales process remotely according to your needs and requirements, including the resolution of financial issues and other formalities.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Sluneční pobřeží
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 2m2
Plocha lodžie: 2m2
Plocha terasy: 2m2

Počty místností, umístění

Počet garáží: 1
Patro, podlaží: 4. patro
Počet NP: 8
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Výtah, Balkon, Lodžie, Garáž, Terasa, Zařízeno nábytkem

Dopravní dostupnost

Silnice, Dálnice, Vlak, MHD, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Kabelové rozvody, Kabelová televize, Satelit, Internet, Telefon

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední plynové, Lokální elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř