Zpět k nabídce

Apartmán 3kk s výhledem na bazén, na splátky, vedle aquaparku, Slunečné pobřeží, Bulharsko

Evidenční číslo: HFC134
Adresa: Bulgaria, Slunečné pobřeží
Cena: 62 500Euro
62 500Euro

Popis nemovitosti

Nabízený apartmán o dispozici 3+kk s podlahovou plochou 89 m2 je situován v krásné a klidné lokalitě u Slunečního pobřeží v Bulharsku, a to v soukromém rekreačním komplexu ve 0. podlaží třípatrového domu. Apartmán se nachází pouze několik set metrů od písečných pláží Slunečného pobřeží.
Celý apartmánový komplex nabízí výjimečnou kombinaci hor a mořského vzduchu. Zahradní část komplexu o rozloze 15 000 m2 je plná krásných exotických rostlin a stromů. Areál je vybaven odpadkovými koši a popelníky kolem všech cest a budov. Místo působí skvělou domácí atmosférou. Rozlehlý areál se pyšní špičkovým vybavením a aktivitami mezi kterými si vyberou zástupci všech věkových kategorií. Můžete zde využít např. relaxační zónu s několika různými vodními plochami či několik míst k odpočinku mezi udržovanou zelení a skalkami. Jednoduše zde najdete téměř všechny vymoženosti všech luxusních komplexů. Jsou zde 3 různé restaurace (mořská, italská a středomořská), bar, kavárna vídeňského stylu, bazény pro děti i dospělé s plavčíky, vodní atrakce, koktejlové bary, obchody, sauny, směnárny, hřiště pro děti, tenisové kurty, fotbalové hřiště, internetová kavárna, půjčovna aut a hlídané parkoviště. Rodiče zde například mohou odpočívat s jistotou, že jsou jejich děti v bezpečí a baví se ve vodním hradu nebo v brouzdališti. V dalších částech komplexu se dále nachází fitness klub, kosmetický salón, zubní ordinace, zdravotní centrum, masážní studio a golfové hřiště s 15 jamkami.
Další výhodou lokality je bezprostřední blízkost přírodní rezervace Kalina a centrum Slunečného pobřeží.
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí.
Financování: U této nemovitosti jsme schopni zajistit splátkový prodej do osobního vlastnictví a to pomocí rovnoměrných měsíčních plateb po dobu až 5ti let. Akontace již od 10 000 . Bezúročné období až 12 měsíců. Dále nebankovní typ financování (bez nutnosti prokazování příjmů). Kupujete přímo od majitele, neplatíte tak provizi RK. Podívejte se i na naše další nabídky apartmánů v tomto komplexu. Prodejem nemovitostí v krásném a oblíbeném Bulharsku se zabýváme již 16 let.

Two bedroom pool view apartment, Sunny Beach, Bulgaria

The offered pool view furnished apartment with a floor area of 89 m2 is situated in a beautiful and quiet location on the Sunny Beach in Bulgaria, in a private holiday complex on the ground floor of a three-storey house. The apartment is located only a few hundred meters from the sandy beaches of Sunny Beach. The whole apartment complex offers an exceptional combination of mountains and sea air. The garden part of the complex with an area of 15,000 m2 is full of beautiful exotic plants and trees. The area is equipped with trash cans and ashtrays around all roads and buildings. The place has a great home atmosphere. The large complex boasts top equipment and activities between which representatives of all ages can choose. We can find here, for example, a relaxation zone with several different water areas, several places to rest between the maintained greenery and rocks. We can easily find here almost all the conveniences of other luxury complexes. There are 3 different restaurants (sea, Italian and Mediterranean), bar, Viennese-style cafe, swimming pools for children and adults with lifeguards, water attractions, cocktail bars, shops, saunas, exchange offices, children s playground, tennis courts, football field, internet cafe, car rental and guarded parking. For example, parents can rest here with the confidence that their children are safe and having fun in a water castle or paddling pool. In other parts of the complex there is also a fitness club, beauty salon, dental office, health center, massage studio and a golf course with 15 holes. Another advantage of the location is the immediate vicinity of the nature reserve Kalina and the center of Sunny Beach. The property is suitable for your own rest and recreation and also as an investment for rent. It is a unique possibility of summer living in a beautiful and pleasant environment.
Financing: For this property, we are able to process installment sales into personal ownership and with the help of even monthly payments for up to 5 years. Deposit from 10,000 . Interest-free period of up to 12 months. Furthermore, no-banking type of financing (without proof of income), an easy and simple way with a maximum loan payment period of 5 years. The purchase is without commission from the buyer and without risk, directly from the owner of the apartment. Let´s see also our other offers. We have experience with the sale of apartments in Bulgaria for 16 years.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Slunečné pobřeží
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 6m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: Přízemí
Počet NP: 3
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Balkon, Zařízeno nábytkem

Dopravní dostupnost

Autobus, Vlak, Dálnice, Silnice, MHD

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Telefon, Internet, Satelit

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř