Zpět k nabídce

Apartmán 3+kk s výhledem na bazén, na písečné pláži v Elenite, Bulharsko

Evidenční číslo: PRIVULKA1
Adresa: Bulgaria, Elenite
Cena: 79 500Euro
79 500Euro

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásný prostorný apartmán o dispozici 3+kk s celkovou podlahovou plochou 99 m2 situovaný ve 3. patře třípatrového domu. Apartmán je umístěný v moderním prázdninovém komplexu přímo na jedné z písečných pláží v lokalitě Elenite v Bulharsku. Prázdninový komplex nabízí spoustu rozmanitých služeb, volnočasových aktivit i dalšího vyžití pro všechny věkové kategorie. Samozřejmostí jsou luxusní rozlehlé bazény linoucí se přímo podél nabízeného apartmánu.
Prodejem apartmánů v krásném a oblíbeném Bulharsku se zabýváme již 17 let.
Za dobu našeho působení jsme již prodali stovky apartmánů v zahraničí především v Bulharsku. Našim klientům zajišťujeme i po koupi nemovitosti nadstandardní servis, který nabízí spoustu dalších bezplatných výhod, jež můžete využít při vašem pobytu v Bulharsku. S ohledem na situaci jsme připravili soubor opatření, která Vás provedou procesem nákupu nemovitosti hladce a bezpečně. Prohlídky nemovitostí jsou nyní možné online pomocí živého vysílání a videoprohlídek. Celý prodejní proces jsme schopni dle Vašich potřeb a požadavků zprostředkovat na dálku a to i včetně vyřešení finanční otázky a dalších formálních náležitostí. Svůj vysněný apartmán si tak jednoduše můžete zakoupit z pohodlí vašeho domova. Apartmán, který jste si vybrali z domova, můžete bez problému na místě vyměnit za jiný. Vyměníme vám jej za jakýkoli jiný apartmán z aktuálně volných v daném komplexu.

Two bedroom pool view apartment, front beach complex in Elenite, Bulgaria

We offer a beautiful spacious two bedroom apartment for sale. The apartment with a total floor area of 99 m2 is situated on the 3th floor of a three-storey house, located in a modern holiday complex right on one of the sandy beaches in Elenite, Bulgaria.
The holiday complex offers many diverse services, leisure activities and other opportunities for all ages. Of course, there are luxurious large pools flowing directly along the offered apartment.
The property is suitable not only for your own rest and recreation, but also as an investment to buy. It is a unique possibility of summer living in a beautiful and pleasant environment. Look at to our other offers. We have 17 years experience with selling apartments in beautiful and popular Bulgaria.
We provide our clients with above-standard service even after the purchase of the property. Our customer service offers many other free benefits that you can take advantage of during your stay in Bulgaria.
Due to the situation, we have prepared a set of measures that will guide you through the process of buying a property smoothly and safely. Property tours are now possible online via live and video tours. We are able to mediate the entire sales process remotely according to your needs and requirements, including the resolution of financial issues and other formalities. You can easily buy your dream apartment from the comfort of your home. You can exchange the apartment you have chosen from home for another. We will exchange it for any other apartment currently available in the complex.

Základní údaje

Evidenční čísloPRIVULKA1
Typ nemovitostiByty
Upřesnění3+kk
Typ prodejeprodej
VlastnictvíOsobní
Stav inzerátuAktivní
En. náročnostA - mimořádně úsporná

Cena a údaje k ceně

Cena79 500
MěnaEuro
Složení cenys provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaBulgaria, Elenite
AdresaBulgaria, Elenite
GPS latitude42.70176783
GPS longitude27.80816467

Vlastnosti, volby

Konstrukce budovyCihlová
VybaveníBalkon, Výtah, Zařízeno nábytkem
Dopravní spojeníAutobus, Dálnice, Silnice, MHD
Možnosti topeníÚstrední elektrické
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
TelekomunikaceInternet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Elektro230V

Plochy

Užitná99 m2
Podlahová99 m2
Balkon10 m2

Podlaží, počty místností

Podlaží objektu2. patro
Počet NP3

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Assen Karailiev

... nebo zavolejte makléři