Zpět k nabídce

Apartmán 3+kk na písečné pláži v Elenite, Bulharsko

Evidenční číslo: PRIV309
Adresa: Bulgaria, Elenite
Cena: 85 000Euro
Poznámka k ceně: Využijte prodej na splátky
85 000Euro

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásný prostorný apartmán o dispozici 3+kk s celkovou podlahovou plochou 106 m2 situovaný v 2. patře 5-patrového domu. Apartmán je umístěný v moderním prázdninovém komplexu přímo na jedné z písečných pláží v lokalitě Elenite v Bulharsku. Prázdninový komplex nabízí spoustu rozmanitých služeb, volnočasových aktivit i dalšího vyžití pro všechny věkové kategorie. Samozřejmostí jsou luxusní rozlehlé bazény linoucí se přímo podél nabízeného apartmánu.
Financování: U této nemovitosti jsme schopni zajistit splátkový prodej v rovnoměrných měsíčních anuitních platbách po dobu až 7 let. Akontace (vlastních prostředků) od 5000 euro. Další možností je nebankovní typ financování (bez nutnosti prokazování příjmů). Kupujete přímo od majitele apartmánu, neplatíte tak žádnou provizi RK. Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí. Podívejte se i na naše další nabídky. Prodejem apartmánů v krásném a oblíbeném Bulharsku se zabýváme již 16 let.
Za dobu našeho působení jsme již prodali stovky apartmánů v zahraničí především v Bulharsku. Našim klientům zajišťujeme i po koupi nemovitosti nadstandardní servis, který nabízí spoustu dalších bezplatných výhod, jež můžete využít při vašem pobytu v Bulharsku. S ohledem na situaci jsme připravili soubor opatření, která Vás provedou procesem nákupu nemovitosti hladce a bezpečně. Prohlídky nemovitostí jsou nyní možné online pomocí živého vysílání a videoprohlídek. Celý prodejní proces jsme schopni dle Vašich potřeb a požadavků zprostředkovat na dálku a to i včetně vyřešení finanční otázky a dalších formálních náležitostí. Svůj vysněný apartmán si tak jednoduše můžete zakoupit z pohodlí vašeho domova. Apartmán, který jste si vybrali z domova, můžete bez problému na místě vyměnit za jiný. Vyměníme vám jej za jakýkoli jiný apartmán z aktuálně volných v daném komplexu. PRIV309

Two bedroom apartment, front beach complex in Elenite, Bulgaria

We offer a beautiful spacious partly sea and pool view 2 bedroom apartment for sale. Apartment with a total floor area of 106 m2 situated on the 2nd floor of a 5-storey house. The apartment is located in a modern holiday complex right on one of the sandy beaches in Elenite, Bulgaria.
The holiday complex offers many diverse services, leisure activities and other opportunities for all ages. Of course, there are luxurious large pools flowing directly along the offered apartment.
Financing: For this property, we are able to process installment sales in equal monthly annuity payments for up to 7 years. No down payment (own funds). Another option is private financing (without proof of income). Interest-free period of up to 12 months. Additional discounts are possible if you pay 100% of the purchase price. The purchase is without commission from the buyer and without risk, directly from the owner of the apartment. The property is suitable not only for your own rest and recreation, but also as an investment to buy. It is a unique possibility of summer living in a beautiful and pleasant environment. Look at to our other offers. We have 16 years experience with selling apartments in beautiful and popular Bulgaria.
We provide our clients with above-standard service even after the purchase of the property. Our customer service offers many other free benefits that you can take advantage of during your stay in Bulgaria.
Due to the situation, we have prepared a set of measures that will guide you through the process of buying a property smoothly and safely. Property tours are now possible online via live and video tours. We are able to mediate the entire sales process remotely according to your needs and requirements, including the resolution of financial issues and other formalities. You can easily buy your dream apartment from the comfort of your home. You can exchange the apartment you have chosen from home for another. We will exchange it for any other apartment currently available in the complex. PRIV309

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Elenite
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 10m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 1. patro
Počet NP: 5
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Balkon, Výtah, Zařízeno nábytkem

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, Silnice, MHD

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř