Zpět k nabídce

Apartmán 2+kk s výhledem na moře, pouhých 200 metrů od pláže, Sveti Vlas, Bulharsko

Evidenční číslo: DREAMSMASTER
Adresa: Bulgaria, Sveti Vlas
Cena: 45 000Euro
45 000Euro

Popis nemovitosti

V oblíbeném černomořském letovisku Sveti Vlas v Bulharsku nabízíme k prodeji moderní prostorný apartmán s výhledem na moře pouhých 200 metrů od moře.
Nabízený apartmán o dispozici 2 + kk s celkovou podlahovou plochou 50 m je situovaný v 1. patře pětipatrového domu a je umístěný v plně vybaveném apartmánovém komplexu s výhledem do krásné zahrady, která obklopuje celý areál.
Apartmán je vybavený účelovým nábytkem a základními elektrospotřebiči. Byt se skládá z ložnice, obývacího pokoje s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, koupelny se sprchovým koutem, WC a přízemní terasy, ze které můžete vyjít brankou rovnou do nádherné rozlehlé zahrady, ve které najdete spoustu míst v soukromí k práci či odpočinku.
V areálu můžete využít např. prostorný bazén s lehátky včetně brouzdaliště pro děti, bar, parkovací místa a spoustu dalších služeb.
Udržovací poplatek činí 8 / m / rok
Nemovitost je vhodná nejen k účelům vlastní rekreace, ale také jako příležitost k investici a následnému pronájmu.
Nabízíme více možností financování včetně splátkového prodeje, pro více informací kontaktuje naši realitní kancelář, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.
S prodejem nemovitostí v zahraničí máme již více než 17 let zkušeností.

Apartment overlooking the sea, 200 metres from the beach Sveti Vlas, Bulgaria

In the popular Black Sea resort of Sveti Vlas in Bulgaria, we offer a modern spacious apartment for sale. Apartment overlooking the sea just 200 meters from the sea.
The offered apartment with a layout of 2 + kk with a total floor area of 50 m2 is situated on the 1st floor of a five-storey house and is located in a fully equipped apartment complex overlooking the beautiful garden that surrounds the entire complex.
The apartment is equipped with purpose-built furniture and basic appliances. The apartment consists of a bedroom, living room with kitchen and dining area, bathroom with shower, toilet and ground floor terrace, from which you can go through the gate straight to a beautiful large garden, where you will find plenty of private places to work or relax.
In the area you can use, for example, a spacious swimming pool with sun loungers, including a paddling pool for children, a bar, parking spaces and many other services.
The maintenance fee is 8 / m / year
The property is suitable not only for the purposes of own recreation, but also as an opportunity for investment and subsequent rental.
We offer more financing options, including installment sales, for more information contact our real estate agency, we will be happy to answer all your questions.
We have more than 17 years of experience in selling real estate abroad.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Sveti Vlas
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 5m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: Přízemí
Počet NP: 5
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Výtah, Balkon

Dopravní dostupnost

Dálnice, Silnice, MHD, Vlak, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet, Kabelová televize

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Lokální elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř