Zpět k nabídce

Apartmán 2+kk přímo u pláže na Slunečném pobřeží, Bulharsko

Evidenční číslo: EXNK2KK
Adresa: Bulgaria, Slunečné pobřeží
Cena: 59 500Euro
59 500Euro

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný a vzdušný apartmán v ideální pozici 50 metrů od pláže v oblíbeném letovisku Slunečné pobřeží v Bulharsku.
Nabízený apartmán o dispozici 2+kk s celkovou obytnou plochou 73 m se nachází v prvním podlaží pětipatrového domu, postaveného v zahradě moderně vybaveného prázdninového komplexu.
Celý prázdninový komplex je uzavřený a všechny apartmány mají výhled na bazén, který je zde k dispozici. V komplexu můžete dále využít několik restaurací, barů, včetně baru u bazénu, Wi-Fi zdarma ve společných prostorech či možnost pronájmu automobilu.
Vzdálenost od centra Slunečného pobřeží je přibližně 5 až 10 minut chůze. Tato jedinečná poloha zajišťuje dostatek soukromí a klidu i noční život na dosah, z toho důvodu je tato lokalita vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro mladé lidi vyhledávající noční život a zábavu.
V okolí je spousta různých obchůdků, atrakcí a restaurací s večerním programem.
Apartmán je komfortně a moderně zařízený.
K dispozici je zde plně vybavená kuchyňská linka včetně potřebného nádobí, lednice, jídelní stůl a židle, dále obývací pokoj s kabelovou televizí, rozkládací sedačkou a konferenčním stolkem, ložnice s pohodlnou manželskou postelí s možností až dvou přistýlek a prostornou skříní, dále prostorná a elegantní koupelna s vanou a WC. Byt je vybavený klimatizací a v neposlední řadě nabízí prostornou terasu se zahradním nábytkem s výhledem na bazén.
Apartmán je vhodný nejen k vlastní rekreaci, ale také jako investice k pronájmu dalším hostům.
Nabízíme více možností financování včetně splátkového prodeje. Pro více informací neváhejte kontaktovat naši RK. Prodejem nemovitostí v zahraničí se zabýváme již 17 let.

One bedroom apartment right on the beach, overlooking the pool, Sunny Beach, Bulgaria

We offer a spacious and airy apartment in an ideal position 50 meters from the beach in the popular resort of Sunny Beach in Bulgaria for sale.
The offered apartment with a layout of 2 + kk with a total living area of 73 m2 is located on the first floor of a five-storey house, built in the garden of a modern holiday complex.
The entire holiday complex is closed and all apartments overlook the swimming pool, whoch is available here. There are several restaurants and bars in the complex, including a pool bar, free Wi-Fi in public areas and car rental.
The distance from the center of Sunny Beach is about 5 to 10 minutes walk. This unique location ensures plenty of privacy and tranquility and nightlife within easy reach, which is why this location is suitable not only for families with children, but also for young people looking for nightlife and entertainment.
There are many different shops, attractions and restaurants with an evening program.
The apartment is comfortably and modernly furnished.
There is a fully equipped kitchen including the necessary utensils, refrigerator, dining table and chairs, living room with cable TV, sofa bed and coffee table, bedroom with comfortable double bed with up to two extra beds and spacious wardrobe, spacious and elegant bathroom with bath and toilet. The apartment is equipped with air conditioning and last but not least offers a spacious terrace with garden furniture overlooking the pool.
The apartment is suitable not only for own recreation, but also as an investment for rent to other guests.
We offer more financing options, including installment sales. For more information let´s contact us. We have been selling real estate abroad for 17 years.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Slunečné pobřeží
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 6m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: Přízemí
Počet NP: 5
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Výtah, Zařízeno nábytkem, Balkon

Dopravní dostupnost

Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet, Kabelová televize, Satelit

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř