Zpět k nabídce

Apartmán 2kk na pláži s výhledem na moře, na splátky, Sveti Vlas, Bulharsko

Evidenční číslo: PFB103M2
Adresa: Bulgaria, Sveti vlas
Cena: 74 750Euro
Poznámka k ceně: Využijte prodej na splátky
74 750Euro

Popis nemovitosti

V krásné lokalitě nedaleko městečka Sveti Vlas nabízíme k prodeji apartmán 2kk v soukromém rekreačním komplexu, který se nachází přímo na pláži. Kromě jedinečného výhledu na moře, může areál nabídnout také veškeré potřebné vybavení.
V areálu, kde se apartmán nachází, tak můžete využívat např. 2 velké bazény vybavené vodními herními prvky a dalšími atrakcemi nejen pro děti, 3 dětská hřiště, 2 restaurace, fitness centrum, saunu, tenisový kurt, fotbalové hřiště a hlídané parkoviště. V jiných částech areálu můžete dále využít další 4 restaurace, noční bary, internetovou kavárnu, 15 rekreačních bazénů pro dospělé, 3 bazény pro děti (včetně služeb plavčíků), minigolf, kulečník, masážní studio, obchody, kosmetický salón, zdravotní centrum, směnárnu. 2 cestovní kanceláře, půjčovnu aut a další služby.
Odpočinout si můžete v přilehlých relaxačních zónách, které nabízí dostatek stínu v parných letních dnech a díky stromům a udržované zeleni také dostatek soukromí.
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí.
Financování: U této nemovitosti jsme schopni zajistit splátkový prodej do osobního vlastnictví a to pomocí rovnoměrných měsíčních plateb po dobu až 7 let. Akontace vlastními prostředky již od 3 000 euro. Bezúročné období až 12 měsíců. Dále nebankovní typ financování (bez nutnosti prokazování příjmů), snadný a jednoduchý způsob s maximální dobou výplaty úvěru 7 let. Kupujete přímo od majitele apartmánu, neplatíte tak žádnou provizi RK. Podívejte se i na naše další nabídky apartmánů v tomto komplexu. Prodejem nemovitostí v zahraničí se zabýváme již 16 let.
Za dobu našeho působení jsme již prodali stovky apartmánů v zahraničí především v Bulharsku. Našim klientům zajišťujeme i po koupi nemovitosti nadstandardní servis, který nabízí spoustu dalších bezplatných výhod, jež můžete využít při vašem pobytu v Bulharsku. S ohledem na situaci jsme připravili soubor opatření, která Vás provedou procesem nákupu nemovitosti hladce a bezpečně. Prohlídky nemovitostí jsou nyní možné online pomocí živého vysílání a videoprohlídek. Celý prodejní proces jsme schopni dle Vašich potřeb a požadavků zprostředkovat na dálku a to i včetně vyřešení finanční otázky a dalších formálních náležitostí. Svůj vysněný apartmán si tak jednoduše můžete zakoupit z pohodlí vašeho domova. Apartmán, který jste si vybrali z domova, můžete bez problému na místě vyměnit za jiný. Vyměníme vám jej za jakýkoli jiný apartmán z aktuálně volných v daném komplexu. Zak: PAN185

Apartment overlooking the sea and pool, Sveti Vlas, Bulgaria

The offered apartment is situated in a beautiful and quiet location in a private and fully equipped holiday complex, located directly on the beach.
Resort can offer all the necessary equipment. In the area where the apartment is located, you can use, for example, 2 large swimming pools equipped with water activities and other attractions not only for children, 3 playgrounds, 2 restaurants, fitness center, sauna, tennis court, football field and guarded parking. In other parts of the complex you can also use 4 other restaurants, night bars, internet cafebar, 15 recreational pools for adults, 3 swimming pools for children (including lifeguard services), mini golf, billiards, massage studio, shops, beauty salon, health center, currency exchange. 2 travel agencies, car rental and other services. You can relax in the relaxation zones, which offer plenty of shade on hot summer days and, thanks to the trees and well-kept greenery, plenty of privacy.
The property is suitable not only for your own rest and recreation, but also as an investment for rent. It is a unique possibility of summer living in a beautiful and pleasant environment.
Financing: For this property, we are able to provide installment sales to personal ownership through equal monthly payments for up to 7 years. Advance payment from own funds from 3,000 euros. Interest-free period of up to 12 months. Furthermore, no-banking type of financing (without the need to prove income), an easy and simple way with a maximum loan payment period of 7 years. The purchase is without commission from the buyer and without risk, directly from the owner of the apartment. Take a look at our other offers. We have been selling real estate abroad for 16 years.
We provide our clients with above-standard service even after the purchase of the property. Our customer service offers many other free benefits that you can take advantage of during your stay in Bulgaria.
Due to the situation, we have prepared a set of measures that will guide you through the process of buying a property smoothly and safely. Property tours are now possible online via live and video tours. We are able to mediate the entire sales process remotely according to your needs and requirements, including the resolution of financial issues and other formalities. You can easily buy your dream apartment from the comfort of your home. You can exchange the apartment you have chosen from home for another. We will exchange it for any other apartment currently available in the complex. ID: PAN185

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Sveti vlas
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 10m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: Přízemí
Počet NP: 7
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Balkon, Výtah, Nezařízeno nábytkem

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Satelit, Telefon, Internet

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř