Zpět k nabídce

Apartmán 1+kk v moderním prázdninovém komplexu, Slunečné pobřeží, Bulharsko

Evidenční číslo: RAIN2ULKA1
Adresa: Bulgaria, Sluneční pobřeží
Cena: 36 000Euro
36 000Euro

Popis nemovitosti

V oblíbené přímořské lokalitě Slunečné pobřeží nabízíme k prodeji zcela zařízený apartmán o dispozici 1+kk s celkovou podlahovou plochou 36 m. Apartmán je situován ve 3. poschodí šestipatrového domu a nachází se v moderním plně zařízeném prázdninovém komplexu, který je vystaven pouhých 200 metrů od moře a nejlepší písečné pláže pobřeží Černého moře Cacao beach.
V okolí apartmánu můžete také navštívit několik turistických cílů a památek, již po 20 minutách chůze dojdete do historické části starověkého města Nessebar, také známého pod názvem Perla Černého moře
Prázdninový komplex, kde se apartmán nachází byl vystaven v roce 2004 a může nabídnout mnoho služeb a vyžití pro všechny věkové kategorie. Můžete zde využít např. 3 rozlehlé bazény (vhodné pro děti i dospělé), dětský koutek, lobby bar, bar u bazénu, fitness centrum, wellness centrum se saunou, minigolf, restauraci, venkovní veřejný gril, hřiště, relaxační zóny, obchody, parkoviště a mnohé další. Mezinárodní letiště Burgas se nachází přibližně 20 minut jízdy autem od komplexu. Okolí apartmánu může dále nabídnout vlakové či autobusové zastávky, které vás bez problémů dopraví do širokého okolí. Můžete zde navštívit spoustu turistických atrakcí a cílů různého typu, ať již vyhledáváte spíše noční život, aktivity pro děti či kulturu a odpočinek. Každý zde najde to, co mu vyhovuje. Písečná pláž v blízkosti apartmánu má přes 8 km a nabízí pozvolný a bezpečný vstup do moře.
Podívejte se i na naše další nabídky apartmánů v tomto komplexu. Prodejem nemovitostí v zahraničí se zabýváme již více než 17 let. Za dobu našeho působení jsme již prodali stovky apartmánů v zahraničí především v Bulharsku.
Svým klientům zajišťujeme nadstandardní servis i po koupi nemovitosti, který nabízí spoustu dalších bezplatných výhod, jež můžete využít při vašem pobytu v Bulharsku. S ohledem na situaci jsme připravili soubor opatření, která Vás provedou procesem nákupu nemovitosti hladce a bezpečně. Prohlídky nemovitostí jsou nyní možné online pomocí živého vysílání a videoprohlídek. Celý prodejní proces jsme schopni dle Vašich potřeb a požadavků zprostředkovat na dálku a to i včetně vyřešení finanční otázky a dalších formálních náležitostí. Svůj vysněný apartmán si tak jednoduše můžete zakoupit z pohodlí vašeho domova. Apartmán, který jste si vybrali z domova, můžete bez problému na místě vyměnit za jiný. Vyměníme vám jej za jakýkoli jiný apartmán z aktuálně volných v daném komplexu.
Veškeré další dotazy vám rádi zodpovíme, neváhejte v případě zájmu kontaktovat naši realitní kancelář.

Apartment 200m from the sea, Sunny beach, Bulgaria

In the popular seaside location Sunny Beach, we offer a fully furnished apartment for sale. The apartment with a total floor area of 36 m2 is situated on the 3th floor of a 6-storey house and is located in a modern fully furnished holiday complex, which is exposed only 200 meters from the sea and the best sandy beach of the Black Sea coast Cacao .
Near of the apartment you can also visit several tourist destinations and monuments, after a 20 minute walk you can visit historic part of the ancient town of Nessebar, also known as the Pearl of the Black Sea
The holiday complex was built in 2004 and can offer many services and activities for all ages. You can use for example 3 large swimming pools (suitable for children and adults), children s corner, lobby bar, pool bar, fitness center, wellness center with sauna, mini golf, restaurant, outdoor public grill, playground, relaxation zones, shops, parking and many more.
Burgas International Airport is approximately a 20-minute drive from the complex. The surroundings of the apartment can also offer train or bus stops, which will connect you with the wide surroundings without any problems. You can visit a lot of tourist attractions and destinations of various types, it doesn´t matter if you are looking for nightlife, activities for children or culture and relaxation, it offer everything. Everyone will find what suits them here. The sandy beach near the apartment has over 8 km and offers a gradual and safe entry into the sea.
Take a look at our other offers. We have been selling real estate abroad for 16 years.
We provide our clients with above-standard service even after the purchase of the property. Our customer service offers many other free benefits that you can take advantage of during your stay in Bulgaria.
Due to the situation, we have prepared a set of measures that will guide you through the process of buying a property smoothly and safely. Property tours are now possible online via live and video tours. We are able to mediate the entire sales process remotely according to your needs and requirements, including the resolution of financial issues and other formalities. You can easily buy your dream apartment from the comfort of your home. You can exchange the apartment you have chosen from home for another. We will exchange it for any other apartment currently available in the complex.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Sluneční pobřeží
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 3m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 2. patro
Počet NP: 6
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Balkon, Zařízeno nábytkem, Výtah

Dopravní dostupnost

Silnice, MHD, Autobus, Vlak, Dálnice

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Satelit

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Lokální elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř