Zpět k nabídce

Apartmán 1kk s terasou, bazénem a zahradou nedaleko Slunečného pobřeží, Bulharsko

Evidenční číslo: SHULKA3
Adresa: Bulgaria, Slunečné pobřeží
Cena: 26 000Euro
26 000Euro

Popis nemovitosti

V klidné lokalitě nedaleko Slunečného pobřeží, nabízíme k prodeji krásný apartmán o dispozici 1kk s celkovou podlahovou plochou 35 m. Apartmán se nachází v prázdninovém komplexu, jenž se skládá ze 4 samostatných budov a je situován v přízemí jednoho z těchto čtyřpatrových domů. Celkem se v rekreačním komplexu nachází 64 apartmánů.
Apartmán se nachází 2 km od pláží a přibližně 20 minut chůze ke Slunečnému pobřeží. Město Burgas je vzdáleno 35 km a mezinárodní letiště 30 km.
Vzhledem k tomu, že je apartmán situován v přízemí je z něj přímý vstup do dvora a přilehlého parku. Apartmán se skládá ze vstupní haly, koupelny s WC, kuchyně s jídelnou a prostorem na spaní, malé komory vhodné pro uskladnění věcí a terasy, ze které je krásný výhled do zeleného parku a na letovisko Slunečné pobřeží.
Tento apartmán nabízí možnost trávení perfektních letních pobytů, je na klidném místě, poskytuje dostatek soukromí, krásný výhled, možnosti grilování a je vhodný také k práci na dálku. Apartmán je dále vybaven televizí, klimatizací a je zde k dispozici internet.
V prázdninovém komplexu je vám k dispozici:
- plavecký bazén
- dětské a sportovní hřiště
- obchod se smíšeným zbožím
- parkovací místo
- oplocené a hlídané území
- terénní údržba, aleje a zahrady s podlahou pokrytou květinami, trávou a stromy
Udržovací poplatek činí 250 EUR ročně. Platba za energie a vodu nejsou započítané v udržovacím poplatku a platí se zvlášť.
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí.
Nabízíme několik možností financování, včetně možnosti splátkového prodeje, pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Podívejte se také na naše další nabídky. Prodejem nemovitostí v zahraničí se zabýváme již 16 let.

Apartment with terrace, pool and garden, near Sunny Beach, Bulgaria

In a quiet location near Sunny Beach, we offer for a beautiful 1 bedroom apartment for sale. Apartment has a total floor area of 35 m. The apartment is located in a holiday complex, which consists of 4 separate buildings and is situated on the ground floor of one of these four-storey houses. There are a total of 64 apartments in the holiday complex.
The apartment is located 2 km from the beaches and about 20 minutes walk to Sunny Beach. Burgas is 35 km away and the International Airport is 30 km away.
Due to the fact that the apartment is situated on the ground floor, there is a direct entrance to the courtyard and the adjacent park. The apartment consists of an entrance hall, bathroom with toilet, kitchen with dining room and sleeping area, a small storage room suitable for storing things and a terrace from which there is a beautiful view of the green park and the resort of Sunny Beach.
This apartment offers the opportunity to spend perfect summer times, is in a quiet location, provides plenty of privacy, beautiful views, barbecue facilities and is also suitable for home office. The apartment is also equipped with TV, air conditioning and internet is available.
In the holiday complex there is:
- swimming pool
- children s and sports playground
- general store
- parking place
- fenced and guarded area
- field maintenance, alleys and gardens with floors covered with flowers, grass and trees
The maintenance fee is EUR 250 per year. Payment for energy and water are not included in the maintenance fee and are paid separately.
The property is suitable not only for your own rest and recreation, but also as an investment for rent. It is a unique possibility of summer living in a beautiful and pleasant environment.
We offer several financing options, including the possibility of installment sales, for more information do not hesitate to contact us.
See also our other offers. We have been selling real estate abroad for 16 years.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bulgaria, Slunečné pobřeží
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 4m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: Přízemí
Počet NP: 4
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: A - mimořádně úsporná

Vybavení objektu

Balkon, Zařízeno nábytkem

Dopravní dostupnost

Silnice, MHD, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Kabelové rozvody, Internet, Satelit, Kabelová televize

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř